HOUTEN LANDSHUIS GELEGEN TUSSEN LLIBER EN PEDREGUER OMHEVEN DOOR NATUUR (Ref. pedreguer1)
Woning te koop in Pedreguer, 220.000 €

Te koop: perceel van 10.100 m² met een houten huis van 50 m² en twee aparte gastenverblijven. Het pand is volledig legaal. Het hoofdgebouw bestaat uit een hal, een open woon-eetkamer, een badkamer met ligbad, een keuken en een wasruimte. Op de tweede verdieping bevindt zich een open slaapkamer.
Het gastenverblijf heeft een oppervlakte van 25 m² en is voorzien van een tweepersoonsbed en een en-suite badkamer.
Het tweede huisje wordt gebruikt als opslagruimte en heeft een totale oppervlakte van 14 m².
Het pand is voorzien van water en elektriciteit en biedt de mogelijkheid om een huis te bouwen.

Algemeen
  • Landhuis
  • 2 Vloeren
  • 1 woonkamer
  • 1 Slaapkamer
  • 2 Badkamers

Oppervlakken
  • Plot: 10 m2
  • Bebouwde: 100 m2
  • Nuttig: 85 m2

land
  • Bouwjaar: 2000

220.000 €

245.000 €
Verminderd 10,20%
  • m2 bebouwde: 2.200 €
  • m2 plot: 22.000 €
CALIFICACIÓN ENERGÉTICA

Consumo energía
kW h / m2 año
Emisiones CO2
kg CO2 / m2 año